MA Чистач на стакло 650мл. – 19049

120.00 ден

MA Cistac na staklo 650 ml. – 19049
Универзален чистач за сите стаклени површини на автомобилот. Не остава траги и го намалува замаглувањето. Погодно за сите површини.
Остава свеж мирис. Да не се нанесува на топли површини. Не бара долго пребришување бидејќи испарува.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега