Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Чистач за стакло – Sonax 338241

шифра 338241
Цена

299.00 ден

Cistac na staklo – Sonax 338241

Чистач на стакло за безпрекорен преглед. Инстантно го чисти стаклото и фаровите од инсекти, нечистотии, наслаги од издувни гасови и никотин. Брзо и лесно ги разградува слоевите и наслагите од никотин од внатрешноста на стаклата, како и од ретровизорите. Исто така, идеален за употреба во домаќинството за чистење на прозори и огледала. Без фосфати. Нето: 500 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.