Полир за стакло Sonax ProfiLine – 273141

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Polir za staklo Sonax Profiline – 273141

За отстранување на лесно изгребани, матирани и лесно оштетени шофершајбни и прозорци од плексиглас. Не содржи силикон. Нето: 250 мл.