Одмрзнувач со гребалка Фалкон 650мл. – 97022

220.00 ден

Odmrznuvac so grebalka Falcon 650ml. – 97022

Брзо ги отстранува мразот и снегот од шофершајбната и стаклата на прозорците, без никаква штета. Остава транспарентен филм на површината на стаклото и штити од понатамошно замаглување и замрзнување. Брзо ја отстранува ледената вода од стаклата и заштедува време за загревање. За посовршен ефект доколку слојот на мраз е многу дебел, прво напрскајте па потоа искористете го капачето на пакувањето за да го отстраните.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега