Концентрат за миење на ветробранско стакло – Sonax 266100

80.00 ден

Koncentrat za mienje na vetrobransko staklo (koncentrat) – Sonax 266000

Високо-квалитетен и моќен концентрат за чистење на ветробранско стакло со иновативен Energy мирис и оригинален изглед. Се раствора со вода и се добива 2 литри течност за стакла. Не индуцира анти-отсјај на фаровите предизвикан од поликарбонати. Нето: 250 мл.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега