Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Заштитувач на гуми – 340000

шифра 340000
Цена

369.00 ден

SONAX Zastituvac na gumi – 340000
Ги чисти и одржува сите гумени делови на автомобилот и ги прави еластични. Го продолжува векот на траење на гумата и ги освежува боите. Спречува замрзнување на вратите во зима. Гумите и подлогите исто така може да се чистат без напор и да го вратат оригиналниот сјај.

Нема залиха

SKU 340000 Категории ,

Нема залиха

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.