Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Гел за сјај за гуми – 500мл. – 235241

шифра 235241
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SONAX Gel za sjaj za gumi – 500ml. – 235241
– Дава влажен изглед на сите типови на гуми (висок сјај)
– Специјална формула која што се грижи и ја штити гумата од пукање и избледување
– Едно пакување 50 гуми.

Количина:
SKU 235241 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.