Moje Auto Средство за надворешна пластика 400 мл. – 19021

248.00 ден

Moje Auto Sredstvo za nadvoresna plastika 400 ml. – 19021
Безбојна, сјајна заштита за одржување на браници, и надворешни пластични делови. Го враќа сјајот и изгледот на сите надворешни браници и други прастични делови. Со редовна употреба создава заштитен слој и штити од надворешни временски услови. Совршен ефект само за неколку секунди.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега