MA Средство за отстранување на инсекти 750мл. – 19054

168.00 ден

MA Sredstvo za otstranuvanje na insekti 750ml. – 19054
Производ наменет за отстранување на тешки органски нечистотии од стаклени површини, браници, и прозорци.
Специјална формула направена од единсвена комбинација за безбедност кај чуствителните површини. Чисти и го враќа фабричкиот сјај.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега