MA Силиконски спреј 200мл. – 19112

168.00 ден

MA Silikonski sprej 200ml. – 19112
Силконски спреј за подмачкување на дихтунзи на автомобили. Подмачкува, штити, одржува и ја враќа еластичноста.
Наменет е за подмачкување врати, прозорци и многу други делови. Спречува мрзнење на вратите. Го враќа оригиналниот изглед и сјај.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега