Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Отстранувач на катран – Sonax 334200

шифра 334200
Цена

380.00 ден

Otstranuvac na katran – Sonax 334200

Одстранува темелно и без оштетување дамки од катран и масло и други оделни дамки како и остатоци од лепак. Чисти самостојно без триење и гребење, може да се нанесува од секоја положба. Одстранува остатоци од налепници. Нето: 300 мл.

Нема залиха

SKU 334200 Категории ,

Нема залиха

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.