Одржувач на гуми пена – Sonax 435300

420.00 ден

Odrzuvac na gumi pena – Sonax 435300

Ги чисти, одржува и заштитува гумите на возилото – сето тоа во една операција. Едноставно напрскајте го на гумите и тоа е се! Ги чисти дури и најизвалканите гуми и го враќа длабокиот сјај и богатата боја кај избледените гуми. Ја одржува гумата еластична и ја заштитува од обелување. Нето: 400 мл.

Нема залиха