МА Чистач за катран и смола 200мл. – 19108

168.00 ден

МА Cistac na katran i smola 200ml. – 19108
Готов производ за употреба наменет за отстранување на тврдокорни дамки од смола, асфалт и катран од стаклени и лакирани површини.
Чисти, се грижи и дава сјај и штити. Благодарение на специјалната формула ја комбинира ефикасноста и брзината на делување при контакт со бојата.
Може да се користи на фарови, прозорци, браници, спојлери и др делови.Напрскајте, почекајте 1 мин. и исплакнете со вода.Избришете со крпа. Доколку е потребно нанесете повторно.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега