МА Силен чистач за фелни 750мл. – 19047

199.00 ден

MA Silen Cistac za felni 750ml. – 19047
Супер силен, киселински чистач за фелни кој ефикасно ги отстранува наслагите од кочење и други нечистотии.
Добро реагира при чистење на алуминиумски и челични бандажи. Спречува корозија и дава сјај на чистите бандажи.
Чекајте краток временски период од неколку секунди до 3 мин максимум. Исплакнете со силен млаз вода.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега