Заштитувач на гуми – Sonax 340200

439.00 ден

Zastituvac na gumi – Sonax 340200

Заштитувачот на гуми ги чисти, негува и ја враќа еластичноста на сите гумени делови на автомобилот. На остарените гумени делови им ја враќа свежината. Особено добро ги заштитува од стареење во зимските месеци. Со производот лесно и без напор ќе го вратите сјајот на изматираните гумени делови. Нето: 300 мл.

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега