Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Заштита за пластика – Sonax Profiline 205405

шифра 205405
Цена

1,133.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Zastita za plastika – Sonax Profiline 205405

Средство за пластична нега за професионалнa употреба. Ги освежува боите, додава сјај и ги покрива дамките и гребнатините. Ги заштитува сите пластики во внатрешноста на возилото. Оптимална заштита за моторниот простор. Производот не содржи растворувачи. Лесно се нанесува, директно по миење на моторот. Може да се примени и на надворешноста на возилото. Нето: 1л.

Количина:
SKU 205405 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.