Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Гел за пластика за надворешност – Sonax 210300

шифра 210300
Цена

1,200.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gel za plastika za nadvoreshnost – Sonax 210300

Гел за високо-економнична заштита на сите необоени пластични надворешни компоненти. На површината и дава длабок сјај и интензивно ги освежува боите. Третираните површини се запечатени и добиваат долготрајна конзервација. Транспарентен. Без силикон. Нето: 1 л.

Количина:
SKU 210300 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.