Гел за гуми Еxtreme – Sonax 235100

460.00 ден

Gel za gumi Extreme – Sonax 235100

Дава многу блескав сјај и влажен ефект на гумата. Се користи за сите видови на гуми. Иновативната формула на гелот истовремено ја одржува и заштитува гумата од напукнување и од избледување. Нето: 250 мл.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега