SONAX Xtreme Отстранувач на флеки (алкантара) 300мл. – 252200

499.00 ден

SONAX Xtreme Otstranuvac na fleki (alkantara) 300ml. – 252200

SONAX отстранувач на дамки од кожа(алкантара) и тапацир, тврдокорни нечистотии, маснотии, шминка, лак од чевли, пенкало итн.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .