Чистач на Тапацир-Sonax

440.00 ден

Description

Чистач за внатрешноста кој ја отстранува и најтврдокорната нечистотија од внатрешните тапацирани делови на возилата. Има пријатен и свеж мирис, еколошки и без разредувач. Нето: 500 мл.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .