MA Чистач на тапацир 2 во 1 750 мл. – 19051

168.00 ден

MA Cistac na tapacir 2 vo 1 – 750ml. – 19051
Течност за чистење на тапацир 2 во 1. Ја чисти нечистотијата и тврдокорните дамки. Концентрирана формула ефикасна за миење на седишта, тапацирани делови и поден винил.
Го чисти и обновува тапацирот, го враќа природниот изглед и обновува истиот. Ги неутрализира непријатните миризби од цигари и др.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега