MA Дресинг за пластика и винил 500мл. – 19624

399.00 ден

MA Dresing za plastika i vinil 500ml. – 19624

Професионален производ за нега на сите пластични делови. Совршено ги чисти површините, ефикасно ја отстранува прашината, мрсни дамки, траги од козметика и сл.

Создава заштитна бариера која ја штити пластиката од прашина и други нечистотии. Пластиката станува отпорна на УВ зраци и бледеење. Производот остава долготраен свеж мирис.

Содржи микрофибер крпа.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега