MA Антибактериски чистач за внатрешност 3 во 1 – 19641

220.00 ден

MA Antibakteriski cistac za vnatresnost 3 vo 1 – 19641

Совршено средство за чистење и дезинфекција на внатрешноста на вашето возило.

Редовната дезинфекција на ентериерот трае еден момент и драстично го намалува ширењето на вируси
Лошиот мирис во автомобилот е резултат на растење на габи и размножување на бактериите
Големата концентрација на алергени во автомобилот е штетна, особено за малите деца

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега