F Car Care Млеко за кокпит 295 мл. – 97031

129.00 ден

F Car care Mleko za kokpit 295 ml. – 97031
3 во 1 заштита полиемрна силиконска формула која продира низ површините дава сјај и штити винил, гума и пластика. Ги заштитува површините од избледување и пукање и ги одбива УВ зраците.
Нанесете два слоја за подобар ефект.