Чистач на кабина (мат ефект) – Sonax Extreme 283200

420.00 ден

Cistac na kabina (mat efekt) – Sonax Extreme 283200

Ги чисти и одржува сите пластични делови на внатрешноста на возилото. Штити и од електростатични промени и со тоа ја отстранува и нечистотијата. Ја обновува и одржува матирана и структурирана површината (мат ефект). Остава пријатен и свеж мирис. Без силикон и без течност. Нето: 300 мл.

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .