Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) – Sonax 323100

шифра 323100
Цена

349.00 ден

Cistac na avto klima (SYMBIOTIC) – Sonax 323100

Симбиотик брзо и лесно ви обезбедува долготрајна хигиена во воздухот во вашиот автомобил. Ги елиминира непријатните миризби и оневозможува предизвикување на алергиски реакции. Свежиот мирис продуцира пријатна атмосфера во возилото. Особено лесен и брз за употреба. Две апликации годишно обезбедуваат постојана заштита.

Пробиотичките средства за чистење обезбедуваат слој на добри микро-оранизми кои делуваат на површината за време на употребата.
Веднаш по првото пробиотичко чистење, пробиотиците ќе ги зафатат сите празни места на површината.
Ниту еден друг микроорганизм не е убиен или заменет, се додаваат само добри микроорганизми (пробиотици) на површината.

Поставете ја климата на ладно, брзината на вентилација на највисоко ниво и изберете циркулација на воздух. Отворете ги сите отвори на вентилацијата во кабината.
Турнете го предното седиште на напред и спуштете го.
За да го активирате прксањето притиснете и завртете ја надесно до крај.
Поставете ја во задниот дел за нозете.
Напуштете го возилото и затворете ги прозорците и вратите. После 5 мин. отворете ги вратите и проветрете го возилото 10 мин.

Количина:
SKU 323100 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.