Отстранувач на ДИМ Smoke-Ex 292241

600.00 ден

Otstranuvac na DIM Smoke-Ex 292241

Го неутрализира мирисот на никотин и другите непријатни миризби во автомобилот и домот. Производот не само што ги неутрализира непријатните миризби, туку и комплетно ги елиминира. Неговиот суптилен парфем обезбедува пријатна, долготрајна свежина. Погоден за тапацир, седишта, теписи, завеси, текстил, чевли, облека и како освежувач на простории.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега