МА Средство за чистење на пластика -750мл. – 19072

168.00 ден

MA Sredstvo za cistenje na plastika – 750ml. – 19072
Одличен производ за чистење на пластика. Ги чисти сите делови од пластика, линолеум и вештачка кожа и др. Темелно ги отстранува дамките и
остава свеж мирис. Безбеден за сите површини.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега