МА Професионално млеко за кожа 500мл. – 19626

540.00 ден

MA Profesionalno mleko za koza 500 ml. – 19626

Производ со сложена хемиска формула наменет за професионалци и ентузијасти. Нуди прецизно и соодветно да се грижите за секое возило. Иновативно млеко за кожа за чистење и нега на кожни делови. Совршен за сите типови на кожа. Ги заштитува од пукање и сушење. Неутрална ПХ вредност за секојдневна и редовна употреба. Така кожата ќе ги задржи сите природни својства. Млекото добро се абсорбира така да не остануваат дамки на површината што може да се лепат на облеката.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега