МА Концентриран освежувач Лимун и минт – 500мл. – 19619

440.00 ден

MA Koncentriran osvezuvac Limun i mint – 500ml. – 19619

Концентриран освежувач за воздух во вашиот автомобил, дом или канцеларија. Освежувачот ќе ја исполни кабината со свежина ко јсигурно ќе го направи секое патување пријатно. Совршен за пушачи и возачи кои пренесуваат миленици.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега