МА Балсам за нега на кожа 3 во 1 – 250мл. -19582

248.00 ден

MA Balsam za nega na koza – 250ml. – 19582
Специјален производ за мокар изглед, чистење и нега на кожа. Содржи масло од авокадо. Безбеден за употреба. Благодарение на напредната формула спречува нејзино пукање и сушење. Поради големата концентрација на масло од авокадо ја продлабочува нејзината природна боја.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега