Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Заштитувач на кожа (пена) Sonax – 289100

шифра 289100
Цена

649.00 ден

Zastituvac na koza (pena) Sonax – 289100

Чисти и заштитува од наслаги на седиштето во комбињата, ентериерите и сите површини од кожа. Отстранува нечистотии, масла, мрснотии и ја остава кожата импрегнирана. Одговара за сите бои на кожа. Пената е екстремно добра како за мазни кожи, така и за кожни завршетоци со дупчиња. Ја враќа миризбата на нова кожа. Не е за текстил. Нето: 250 мл.

Количина:
SKU 289100 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.