Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Чистач на дизел системи – Sonax 518100

шифра 518100
Цена

329.00 ден

Cistac na dizel sistemi – Sonax 518100

Овозможува оптимално согорување, го штеди горивото и ја зголемува оперативната сигурност. Наменет е за сите дизелски мотори. Може да се користи како превентива но и како решение за некој проблем. Нема повеќе тропање при работа во место. Се постигнува оптимална работна моќ на моторот. Ги отстранува наслагите од вбризгувачите компоненти и од местата на клипното согорување. Го чисти комплетниот систем за гориво. Штити од корозија и формирање на наслаги. Ја намалува емисијата на издувни гасови. Го намалува вшмукувањето на вода и овозможува стабилна нафтена деривација. Нето: 250 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.