Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Стартeр за мотор – Sonax 312100

шифра 312100
Цена

349.00 ден

Starter za motor – Sonax 312100

Доверлив производ за стартување на бензински и дизел мотори. Го обезбедува сигурниот старт на моторот. Го заштитува моторот и акумулаторот и оневозможува замрзнување на карбураторот. Се користи за патнички возила, тешки товарни возила, бродови, косилки за трева, земјоделска машинерија итн. Нето: 250 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.