Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Силиконски спреј Sonax 400ml. 348300

шифра 348300
Цена

765.00 ден

Silikonski sprej Sonax 400ml. 348300

Лизгачки и подмачкувачки агенс за возила и за домаќинства. Подмачкува, одржува и штити гума, пластика, дрво и метални делови. Ги неутрализира пискавите звуци. Погоден како лубрикант за ав томобилски антени, подвижни покривки, шини за седишта, шарки, фиоки, ролетни, патенти и сл. Има водоотпорен ефект и обезбедува чисти точки за подмачкување. Транспарентен и неутрален мирис. Со лесно распрскување двојниот систем за екстензивна и насочена апликација без размена на млазници. Може да се прска наопаку.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.