Одвијач Sonax 472200

220.00 ден

Odvijac Sonax 472200

Ги разлабавува закоравените и рѓосани делови како завртки, навртки и зглобови. Заштитува од корозија и ги подмачкува сите движечки делови. Без киселина. Не влијае на бојата, стаклата и гумата. Нето: 300 мл.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега