МА Средство за чистење на мотор 750мл. – 19048

199.00 ден

MA Sredstvo za cistenje na motor 750ml. – 19048
Средство за чистење на мотор. Многу силен и ефикасен агенс наменет за перење на мотор и други компоненти. Брзо ги отстранува мастите и маслата од површините и не ги оштетува деловите.
Безбеден за гумени површини. Пред употреба заштитете ги електронските делови.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега