Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Лепак за гуми – Sonax 432300

шифра 432300
Цена

639.00 ден

Lepak za gumi – Sonax 432300

Идеално помошно средство при патување. Лепакот за гуми ја враќа употребната функционалност на дупнатата гума без нејзина промена. Ги запечатува малите дупки на гумата и истовремено ја напумпува. Практичен, брз и безбеден. Нето: 400 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.