Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Запечатувач на ладилници и заштитувач – Sonax 442141

шифра 442141
Цена

249.00 ден

Zapecatuvac na ladilnici i zastituvac – Sonax 442141

Средство за брзо поправање и запечатување на малите дупки кај сите системи на ладилници (исто и за ладилниците со накрсен проток со високи перформанси) и црева. Не влијае на пластиката, дихтунзите и металот. Исто така, делува превентивно кај сите вообичаени комерцијални ладилници. Ги запечатува малите и линиски дупки, дури и пред истекувањето на течноста. Нето: 250 мл

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.