Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Дизел заштитувач за Common rail системи – Sonax 521100

шифра 521100
Цена

329.00 ден

Dizel zastituvac na Common rail sistemi – Sonax 521100

Нов активен дизел-системски третман за сите дезел горив. Посебно развиен и формулиран за потребите на современите комон раил дизелски системи. Употреблив на сите дизел мотори. Го поддржува дизелскиот систем при тешки услови на работа. Особено погоденза дизел горивата соромашни со сулфур. Концентрирана формула базирана на агресивни состојки против создавање наслаги , како и агенски против корозија. Не содржи сулфур, метали и киселини. Нето: 250 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.