Собраќаен сет Лукс Praxis

933.00 ден

Опис

Кутија за прва помош, сет резџервни сијалици, рефлектен триаголник, јаже за влечење

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега