Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр.

169.00 ден

Опис

Zastitna cerada tarpaulin – 2 x 3m. 80 gr.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега