Praxis Заштитни завеси за стакла 2 ком. – 32806

388.00 ден

Praxis Zastitni zavesi za stakla 2 kom. – 32806
Карактеристики:
1. Изработен од флексибилен, еластичен мрежен материјал
2. Помага во блокирање на сончевата светлина, намалување на внатрешната температура, заштита на патниците на задните седишта од отсјај и изгореници
3. Кога го спуштате прозорецот, материјалот дозволува воздухот да влегува во внатрешноста на автомобилот.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега