PRAXIS Страничен организер за складирање – 33221

299.00 ден

PRAXIS Stranicen organizer za skladiranje – 33221
Дополнителен простор за складирање на мобилен , билети за паркирање, чаша за вода.
Изработен од ПУ кожа, која дополнително додава елеганција во вашиот автомобил.
Спречете паѓање на малите предмети, ја исполнува празнината помеѓу седиштето и конзолата.
Лесно за монтажа..

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега