Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Praxis Страничен Организер за во автомобил 2 ком. – 33220

шифра N/A
Цена

388.00 ден

Praxis Stranicen organizer za vo avtomobil 2 kom – 33220

Имајте ги секогаш при рака оние работи кои ви се неопходни додека патувате. Очила, клучеви, мобилни телефони, полначи и многу други работи..Неговиот модерен дизајн овозможува совршено вклопување помеѓу седиштата. Лесно се поставува помеѓу седиштето и централната конзола. Идеално за сите ситници што се насекаде во вашиот автомобил.

Количина:
Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.