PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – ЦРН – 23245

99.00 ден

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – CRN – 23245
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.