PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – РОЗЕВ – 23243

99.00 ден

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – ROZEV – 23243
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.