PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – ПИНК – 23248

99.00 ден

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – PINK – 23248
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.