PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – БЕЛ – 23246

99.00 ден

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – BEL – 23246
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.