BUSY Метален држач за во автомобил – 506871

249.00 ден

BUSY Metalen drzac za vo avtomobil – 506871

Моќни магнети кој го држат вашиот уред сигурно
Лесен за употреба и супер дизајн
Не го попречува сигналот
Дополнителни метални делови
360 степени не го попречува возењето

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега